Показать сообщение отдельно
Старый 13.05.2020, 13:46   #2419
Reitarou
F
 
Аватар для Reitarou
 
Регистрация: 06.10.2014
Сообщений: 47,330
Reitarou отключил(а) отображение уровня репутации
По умолчанию

Хто ж з них "фельдшер"?



До речі, Супрун – не фельдшер, наші ідіоти підхопили кремлівський фейк. Уляна Супрун — клінічний професор.
Освіта Уляни Супрун:
Диплом Doctor of Medicine (США)
Навчання на бакалавра природничих наук в галузі біології в Університеті Вейна, США (1981—1985)
Навчання на лікарку (Doctor of Medicine) в Університет штату Мічиган, Коледж медицини людини, США (1985—1989)
Проміжна річна програма резидентури, лікарня Оаквуд, США (1989—1990)
Лікарка-резидентка з радіологічної діагностики, лікарня Синай в Детройті, США (1990—1994)[11]
Аспірантура з мамографії та томографічної радіології, лікарня Генрі Форда, США (1994—1995)
Досвід роботи у якості медика:
З 1995 по 1999 роки працювала в діагностичній радіології жіночого здоров'я у Нью-Йорку, згодом стала виконувачкою обов'язків директорки в галузі діагностичної радіології молочних залоз у лікарні Генрі Форда в Детройті
З 2000 року Уляна Супрун працювала заступницею головного лікаря-радіолога в Діагностичній радіології жіночого здоров'я (Медікал Імеджінґ оф Манхеттен), пізніше стала заступницею медичного директора і партнеркою цього медичного центру, де працювала до 2009 року.
..............
А ось яку освіту отримав "новоє молодоє ліцо в командє Зєлєнского" - нинішній Міністр охорони здоров"я Максим Степанов.
Він хоч і закінчив у 1998 році Донецький державний медичний університет, але його досвід роботи у якості медика, просто вражає грандіозністю та багатим професіоналізмом - у 1990-1992 роках він працював САНІТАРОМ у лікарні!)))
__________________
Претензия Билла Клинтона на изнасилование Хуаниты Броддрик «просрочена для повторного посещения»
Reitarou вне форума   Ответить с цитированием