Показать сообщение отдельно
Старый 22.01.2020, 21:11   #1964
Черный модер
Moderator
 
Аватар для Черный модер
 
Регистрация: 23.03.2014
Сообщений: 45,803
Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11
По умолчанию

Школа має стати гендерно нейтральною – міністр освіти Ганна Новосад
You are here:
HomeСтатті/БлогиСтаттіЖиттяКультура смерті і гріхШкола має стати гендерно нейтральною…
Січ
21
2020
Культура смерті і гріх
Новини

Міністр освіти і науки Ганна Новосад заявила, що має намір робити все можливе для того, щоб українська школа стала гендерно нейтральним середовищем. Про це міністр заявила в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Я не знаю, коли вона такою стане. Але я точно робитиму все можливе, щоб вона такою стала, тому що я вважаю, що школа має будуватися на рівності можливостей і на навчанні учнів цієї цінності. Безперечно, що в школах не повинно бути місця якимось архаїчним стереотипам і уявленням, які там були присутні в попередньому столітті, але досі фігурують у нашому суспільстві”, – зазначила вона.

На думку міністра, в останні кілька років було закладено правильний механізм, а саме Антидискримінаційна експертиза підручників.

“Я однозначно її підтримуватиму. Свою роботу я почала з протистояння в ситуації з курсом “Основи сім’ї”. Безумовно, висновок повинні давати експерти, але я теж вмію читати і не хочу, щоб у школах дітям навішували такі догми. Але для цього потрібна професійна Антидискримінаційна експертиза. Зі свого боку я хочу її перенести не тільки на підручники, для яких вона застосовується, а й на інші посібники і навчальні матеріали, на які міністерство дає гриф”, – зазначила Новосад.

В цьому ж інтерв’ю міністр чи то міністерка (згідно з впровадженими фемінітивами) заявила, що її заробітної плати в 36 тисяч гривень недостатньо для того, щоби планувати дитину.

https://www.rodyna.org.ua/2020-1-21-...OK_j5CLxAwKCys
Черный модер на форуме   Ответить с цитированием