Показать сообщение отдельно
Старый 28.04.2019, 04:41   #1803
Dang
F
 
Аватар для Dang
 
Регистрация: 09.10.2014
Сообщений: 42,572
Dang 11Dang 11Dang 11Dang 11Dang 11Dang 11Dang 11Dang 11Dang 11Dang 11Dang 11
По умолчанию

да нет никакого Зеленского.
Пустота, миф, телеперсонаж для озвучки.

Дід Панас с Борисом Немировським.
7 ч. ·
Я не розумію, чого всі так перепудилися з того, що нарком Ленін поїхав до Туреччини? Зрозумійте, людоньки: не має жодного значення, куди він поїхав, що він зробив, сказав чи не сказав... Президентської посади в Україні більше не буде. Президент - це фігура самостійна. Барига чи не барига, "червоний директор" чи "бджоляр" - але самостійна та відповідальна. Сам приймає рішення - сам за нього відповідає. Навіть, прости Господи, Віть Пьордовіч сам прийняв рішення впасти під хуйла та відмовитись від асоціації - й сам за нього відповів: здриснув до Ростова.

А цей не прийматиме сам жодного рішення. Замість нього висловлюється анонімна "команда", замість нього прийматиме рішення Коломойський, який, до речі, приймає зараз по 60 українських чиновничків та олігархів на добу - біжуть до нього лизати та домовлятися, аж гай гуде. До нього, не до Вовочкі. Він прийматиме рішення, але відповідальності за них нести не буде: не він офіційний президент - нема йому відповідальності. Захоче - продасть півкраїни по Дніпро, захоче - так подарує. І бігти нікуди не треба, бо його підпис ніде не стоятиме. Так само, як підписів "команди" ніхто не побачить. В цьому - справжній страх ситуації, через це знахабніли всі падлюки - від суддів до опів, від Ахметова до хуйла. Нема президента - є хазяїн. І звуть його не Володимир Олександрович Зеленський.

Тому Володимир Олександрович Зеленський може кататися хоч в Бодрум, а хоч на Марс. Це не має жодного значення, хіба що соромно стає. Але то іспанський сором - хтось пердить, а ти вибачаєшся..
__________________
я буду говорить прямо и отчетливо, по-русски. Нам глубоко поебать на этот ваш русский космизм и православную мифологию. Так понятно? (c)
Dang вне форума   Ответить с цитированием