Тема: Лугандон
Показать сообщение отдельно
Старый 24.11.2017, 20:54   #4073
Черный модер
Moderator
 
Аватар для Черный модер
 
Регистрация: 23.03.2014
Сообщений: 45,835
Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11Черный модер 11
По умолчанию

Пішов за гроші вбивати людей, – бабуся ватажка "ЛНР" Плотницького

Бабуся ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького Ніна Павлівна, яка перебуває у будинку для престарілих у селі Лемківці на Буковині, розповіла про єдиного онука.

Про це повідомляє "1+1".

"Кажуть, він пішов за гроші вбивати людей. Які ще гроші йому потрібні?" – сказала жінка, заливаючись слізьми.

Ніна Павлівна не вірить, що він підтримує російську ідеологію, вважаючи, що Плотницький "просто продався за гроші". За словами бабусі, в дитинстві і юності Ігор Плотницький був зовсім іншим. А те, що розповідають про її онука, що Плотницький – сепаратист і бойовик, вона не хоче вірити.

Ігор у мене дуже людяним був, дуже совісним, дуже жалісливим,
– пригадує жінка.

Окрім того, жінці вже за 90, бабуся бойовика переживає, що її нікому буде поховати. Адже зараз у неї немає зв'язку ні з Плотницьким, ні з іншими їхніми родичами, які раніше втекли, найімовірніше, у Росію.

"Я одна, мене ховати нікому, що ж робити", – додала самотня жінка.

Нагадаємо, в окупованому Луганську 21 листопада так званий "міністр внутрішніх справ" "ЛНР" Ігор Корнет, якого ватажок бойовиків Плотницький усунув від посади, влаштував у псевдореспубліці "військовий переворот". Як відомо, у минулому Плотницький і Корнет змагалися за вплив в "ЛНР".

23 листопада з'явилась інформація, що ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький виїхав з окупованого Луганська до Росії. РосЗМІ повідомляють, що готується відставка Плотницького.
https://24tv.ua/pishov_za_groshi_vbi...tskogo_n893363
Черный модер вне форума   Ответить с цитированием